nafukovaci-panna.com

Zajímavé články nejen o nafukovacích pannách. Pravidelně kontrolujeme sex shopy a jejich nabídku nafukovacích pan.


R
E
K
L
A
M
A

advertisment

Video Příspěvky

Všechna videa

Zajímavosti

Než v sexshopu nakoupíte erotické pomůcky, můžete shlédnout recenze na novém portálu plném recenzí erotického zboží. Pro muže jsou k dispozici vaginy Fleshlight za ceny přímo od dovozce a pro ženy vibrátory Lelo na Lelo Style.cz. Pokud chcete vyzkoušet vibrátor, který je vyvinutý speciálně pro páry, tak We Vibe je ideálním řešením.

RSS novinky

Vyhněte se chybám při joggingu 09/29/2020

Sportování dovoleno! A jogging je výbornou variantou, jak spojit pohyb s pobytem na čerstvém vzduchu. Ale jako začátečník byste měli dbát na několik věcí. My vám je prozradíme, a navíc vyvrátíme nejčastější mýty o běhání.

O plodnosti koluje nespočet mýtů 09/28/2020

Že kvůli dlouholetému užívání antikoncepčních pilulek si na otěhotnění budete muset počkat pěkně dlouho? Nebo že ve snaze o početí musíte zůstat u jedné milostné pozice? Kdepak, takhle horké to rozhodně není!

Za co není potřeba se omlouvat 09/28/2020

Každý den se objeví tolik věcí, za které se ženy neustále omlouvají, vysvětlují nebo napravují – vědomě nebo nevědomky. A to musí už konečně přestat! Za následující věci se omlouvat nemusíte!

Více

Anketa

Nafukovací pannu...

Výsledky hlasování

Loading ... Loading ...

Použijte erekční kroužek pro ještě rychlejší erekci a záruku déle trvajícího sexu. Kvalitního prokrvenení penisu můžete docílit i díky vakuové pumpě. Vakuové pumpy se vyrábí i ve verzích pro ženy. Novinkou, kterou ocení zejména ženy praktikující venkovní dráždění, je od Close2you krásný vibrátor Legamento Cioccolato.


Přihlašte se do zpravodaje portálu nafukovaci-panna.com: