nafukovaci-panna.com

Zajímavé články nejen o nafukovacích pannách. Pravidelně kontrolujeme sex shopy a jejich nabídku nafukovacích pan.


R
E
K
L
A
M
A

advertisment

Video Příspěvky

Všechna videa

Zajímavosti

Než v sexshopu nakoupíte erotické pomůcky, můžete shlédnout recenze na novém portálu plném recenzí erotického zboží. Pro muže jsou k dispozici vaginy Fleshlight za ceny přímo od dovozce a pro ženy vibrátory Lelo na Lelo Style.cz. Pokud chcete vyzkoušet vibrátor, který je vyvinutý speciálně pro páry, tak We Vibe je ideálním řešením.

RSS novinky

On není normální! Proč se muži chovají jako slabomyslní 02/16/2019

Kdekterou ženu občas napadne, že muži nejsou normální. Vás také? Tahle myšlenka prý vůbec není tak scestná, jak se jeví. Nedávný výzkum totiž naznačuje, že pánové mají sklony k dělání naprosto hloupých věcí!

Cvičení vyvolává chutě na zdravé jídlo. Sedavý styl na smažené 02/16/2019

Paradox obezity je vlastně začarovaný kruh. Vědci z Texasu totiž prokázali, že lidé, kteří mají sedavý životní styl a holdují nezdravé stravě z rychlého občerství, začnou jíst zdravěji, když začnou cvičit. Pohyb a změna jídelníčku jsou přitom stěžejní pro udržování normální postavy. A sport přitom vede ke změnám v mo […]

Skřivani trpí depresemi méně často než sovy 02/16/2019

Skřivani, tedy lidé, kteří bez problémů vstávají brzy ráno, to mají v naší společnosti jednodušší. Rytmus společnosti je totiž velmi blízký jejich biorytmům. Zatímco sovy, které si rády pospí dopoledne a ponocují, strádají. A odráží se to také na mentálním zdraví obou skupin. Skřivani díky souladu biorytmů a rytmů spole […]

Více

Anketa

Nafukovací pannu...

Výsledky hlasování

Loading ... Loading ...

Použijte erekční kroužek pro ještě rychlejší erekci a záruku déle trvajícího sexu. Kvalitního prokrvenení penisu můžete docílit i díky vakuové pumpě. Vakuové pumpy se vyrábí i ve verzích pro ženy. Novinkou, kterou ocení zejména ženy praktikující venkovní dráždění, je od Close2you krásný vibrátor Legamento Cioccolato.


Přihlašte se do zpravodaje portálu nafukovaci-panna.com: