nafukovaci-panna.com

Zajímavé články nejen o nafukovacích pannách. Pravidelně kontrolujeme sex shopy a jejich nabídku nafukovacích pan.


R
E
K
L
A
M
A

advertisment

Video Příspěvky

Všechna videa

Zajímavosti

Než v sexshopu nakoupíte erotické pomůcky, můžete shlédnout recenze na novém portálu plném recenzí erotického zboží. Pro muže jsou k dispozici vaginy Fleshlight za ceny přímo od dovozce a pro ženy vibrátory Lelo na Lelo Style.cz. Pokud chcete vyzkoušet vibrátor, který je vyvinutý speciálně pro páry, tak We Vibe je ideálním řešením.

RSS novinky

Posedlost sexem není jen doménou mužů 04/19/2021

Posedlost sexem oficiálně není psychickou poruchou. Nicméně sami odborníci uznávají, že někteří lidé mají tak robustní libido, že jsou sexem posedlí a sexuálně motivované myšlenky a chování nedokážou ovládat. Což někdy může ve vztahu udělat poměrně velkou paseku. Nové výzkumy však odhalují i něco zajímavého.

Vyzáblí lidé mají štěstí mají opravdu geny pro hubenost 04/19/2021

Jeden se cpe vším možným a je pořád hubený, zatímco druhý se věnuje skladbě potravin, sportuje a stejně neshodí ani deko? Odpověď pomohli nalézt genetici z Cambridge. Přirozeně vyzáblí lidé mají totiž pro svou štíhlost geny. Nemusejí si tak hlídat konzumaci jídla a sport nemusí nijak přehánět, a stejně jsou štíhlí. Větši […]

Záhadný kolagen tělo potřebuje nejen v boji s vráskami 04/19/2021

Kolagen se dnes propaguje snad všude. Co si pod tímto názvem máme představit a proč bychom ho vlastně měli organismu dodávat? Tahle téměř zázračná látka zdaleka jen neprospívá naší kráse, ale podílí se rovněž na našem zdraví.

Více

Anketa

Nafukovací pannu...

Výsledky hlasování

Loading ... Loading ...

Použijte erekční kroužek pro ještě rychlejší erekci a záruku déle trvajícího sexu. Kvalitního prokrvenení penisu můžete docílit i díky vakuové pumpě. Vakuové pumpy se vyrábí i ve verzích pro ženy. Novinkou, kterou ocení zejména ženy praktikující venkovní dráždění, je od Close2you krásný vibrátor Legamento Cioccolato.


Přihlašte se do zpravodaje portálu nafukovaci-panna.com: