nafukovaci-panna.com

Zajímavé články nejen o nafukovacích pannách. Pravidelně kontrolujeme sex shopy a jejich nabídku nafukovacích pan.


R
E
K
L
A
M
A

advertisment

Video Příspěvky

Všechna videa

Zajímavosti

Než v sexshopu nakoupíte erotické pomůcky, můžete shlédnout recenze na novém portálu plném recenzí erotického zboží. Pro muže jsou k dispozici vaginy Fleshlight za ceny přímo od dovozce a pro ženy vibrátory Lelo na Lelo Style.cz. Pokud chcete vyzkoušet vibrátor, který je vyvinutý speciálně pro páry, tak We Vibe je ideálním řešením.

RSS novinky

Perimenopauza má jasné příznaky 08/08/2022

Špatně spíte, máte nepravidelnou menstruaci a registrujete podivnou citlivost ňader? Zřejmě přichází perimenopauza. Proč je to důvod k častějším preventivním návštěvám lékaře? A jak je to s antikoncepcí?

Oblasti lidského těla dožadující se slasti 08/07/2022

Erotogenní zóny jsou zdrojem sexuálního potěšení. Mají vysokou koncentraci nervových zakončení, takže jsou citlivé na dotek, tlak nebo vibrace. Které patří k těm nejběžnějším a kam se vydat pro orgasmy?

Díky technice pomodoro budete mnohem produktivnější 08/07/2022

Chcete být produktivnější a nehroutit se z toho, že vůbec nic nestíháte? Sepište si seznam úkolů a rozdělte si den na intervaly, které trvají 25 minut. To byste nevěřili, jaký to může přinést efektivní užitek!

Více

Anketa

Nafukovací pannu...

Výsledky hlasování

Loading ... Loading ...

Použijte erekční kroužek pro ještě rychlejší erekci a záruku déle trvajícího sexu. Kvalitního prokrvenení penisu můžete docílit i díky vakuové pumpě. Vakuové pumpy se vyrábí i ve verzích pro ženy. Novinkou, kterou ocení zejména ženy praktikující venkovní dráždění, je od Close2you krásný vibrátor Legamento Cioccolato.


Přihlašte se do zpravodaje portálu nafukovaci-panna.com: