nafukovaci-panna.com

Zajímavé články nejen o nafukovacích pannách. Pravidelně kontrolujeme sex shopy a jejich nabídku nafukovacích pan.


R
E
K
L
A
M
A

advertisment

Video Příspěvky

Všechna videa

Zajímavosti

Než v sexshopu nakoupíte erotické pomůcky, můžete shlédnout recenze na novém portálu plném recenzí erotického zboží. Pro muže jsou k dispozici vaginy Fleshlight za ceny přímo od dovozce a pro ženy vibrátory Lelo na Lelo Style.cz. Pokud chcete vyzkoušet vibrátor, který je vyvinutý speciálně pro páry, tak We Vibe je ideálním řešením.

RSS novinky

Projevy pasivní agresivity v našem okolí 07/16/2020

Pasivně agresivní zní trochu jako protimluv a vůbec ne nebezpečně nebo divoce. A přitom vyjít s pasivně agresivním člověkem je více než komplikované. Víte, jak takového člověka poznáte a jak s ním jednat?

Brad Pitt a Angelina Jolie jsou po třech letech psychoterapie opět přáteli 07/16/2020

Herci Brad Pitt a Angelina Jolie tři a tři čtvrtě roku po rozchodu zakopali válečnou sekeru. Motivem k tomu jsou jejich společné děti. Aby netrpěly, pracovali bývalí manželé na obnově přátelství. Tři roky rodinné i individuální terapie přineslo své ovoce a Angelina s Bradem konečně můžou prohlásit, že vychovávají své potomky […]

Bez úhony přežít období vzdoru 07/16/2020

Období vzdoru patří k normálnímu vývoji. Odborně se tomu říká „autonomní fáze“. Dítě se v ní učí mít vlastní názor a vůli, a jak je prosadit. Ovšem pro rodiče je toto období často plné bezmoci a také strachu, že možná něco udělali špatně.

Více

Anketa

Nafukovací pannu...

Výsledky hlasování

Loading ... Loading ...

Použijte erekční kroužek pro ještě rychlejší erekci a záruku déle trvajícího sexu. Kvalitního prokrvenení penisu můžete docílit i díky vakuové pumpě. Vakuové pumpy se vyrábí i ve verzích pro ženy. Novinkou, kterou ocení zejména ženy praktikující venkovní dráždění, je od Close2you krásný vibrátor Legamento Cioccolato.


Přihlašte se do zpravodaje portálu nafukovaci-panna.com: