nafukovaci-panna.com

Zajímavé články nejen o nafukovacích pannách. Pravidelně kontrolujeme sex shopy a jejich nabídku nafukovacích pan.


R
E
K
L
A
M
A

advertisment

Video Příspěvky

Všechna videa

Zajímavosti

Než v sexshopu nakoupíte erotické pomůcky, můžete shlédnout recenze na novém portálu plném recenzí erotického zboží. Pro muže jsou k dispozici vaginy Fleshlight za ceny přímo od dovozce a pro ženy vibrátory Lelo na Lelo Style.cz. Pokud chcete vyzkoušet vibrátor, který je vyvinutý speciálně pro páry, tak We Vibe je ideálním řešením.

RSS novinky

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Krásný úsměv díky Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra 11/19/2018

Možnost otestovat elektrický zubní kartáček jsme v redakci dostaly poprvé. A hned jsme svoje zoubky potěšily Rolls-Roycem mezi kartáčky – otestovali jsme totiž Philips Sonicare DiamondClean doplněný přístrojem na čištění mezizubních prostor AirFloss Ultra.

Sportující muži vydrží dvakrát delší milování 11/18/2018

Není náhodou, že si ženy volí jako milence viditelně zdatné muže ve skvělé kondici. Má to totiž evoluční význam. Muž, který je svalnatý a hodně sportuje, totiž vydržím mnohem delší soulož. Žena s ním má tedy větší šanci, že se sama uspokojí. A největší atleti vydrží až dvakrát delší kopulaci než největší gaučov […]

Seznam mužských činností, které by měla umět každá žena 11/18/2018

Bez ohledu na to, zda máte partnera, který "svoji roli" v domácnosti zastane na sto procent, nebo žijete sama, jsou činnosti, které by měla ovládat každá žena. A to i přesto, že se zdají být výhradně mužské. Které to jsou?

Více

Anketa

Nafukovací pannu...

Výsledky hlasování

Loading ... Loading ...

Použijte erekční kroužek pro ještě rychlejší erekci a záruku déle trvajícího sexu. Kvalitního prokrvenení penisu můžete docílit i díky vakuové pumpě. Vakuové pumpy se vyrábí i ve verzích pro ženy. Novinkou, kterou ocení zejména ženy praktikující venkovní dráždění, je od Close2you krásný vibrátor Legamento Cioccolato.


Přihlašte se do zpravodaje portálu nafukovaci-panna.com: